KALENDÁŘ AKCÍ 2023/2024

 
6. června Družinová pouť  
3. – 16. června Školní výlety  
31. května Jedovnické schody, sportovní soutěž  
28. května Vystoupení dramatického kroužku pro žáky, KD Sloup  
27. května Termín odevzdání ročníkových prací řediteli  
25. května Zájezd do ZOO Vídeň, akce ŠD  
22. – 24. května Cirsiády, vědomostní soutěže, organizátor ZŠ Sloup  
17. května Turnaj v přehazované  
15. – 16. května Volejbalové turnaje žáků  
14. května Malá Cirsiáda, Ostrov u Macochy, vědomostní soutěž  
13. – 17. května Srbsko, výměnný pobyt  
10. května Dravci (2. stupeň)  
9. května Metodická návštěva učitelů v ZŠDL Ostrov - náslechy  
7. května Zápis do mateřské školy (dopoledne)  
6. – 7. května Hobby naší doby – celoškolní projektová výuka  
3. května Dravci, vzdělávací program pro žáky  
2. května Vlastivědné putování, Vídeň
Výuka na dopravním hřišti, 4. ročník
Schůzka pro rodiče zapsaných prvňáků, 15:00
 
Foto duben: Bozacon 2024   Semináře z ČJ a M   Fyzika   Den Země v ďružině  
30. dubna Klub učitelů Blansko – prohlídka ZŠ Sloup  
26. dubna Škola naruby Foto
25. dubna Kouzelné odpoledne, akce ŠD  
24. dubna Čtenářská beseda v knihovně, akce ŠD  
19. dubna Vybíjená, turnaj, Lipovec  
18. dubna Třídní schůzky, 14:00 – 16:00 hodin
Informační schůzka pro rodiče dětí, které jedou do Srbska (15:30 školní jídelna)
 
16. dubna Malá kopaná, turnaj Blansko  
15. dubna Jednotné přijímací zkoušky, druhý termín  
12. dubna  Jednotné přijímací zkoušky  
5. dubna Sloupský vodník, plavecké závody, Sloup  
2. – 5. dubna Semináře z českého jazyka a matematiky, akce pro deváťáky  
2. dubna Zápis do první třídy, 15:00 hodin ve škole
Planetárium Brno, vzdělávací program pro páťáky
Foto
28. března Velikonoční prázdniny  
27. března Jedovnická Kuňka, individuální pěvecká soutěž  
22. března Květný pátek, ředitelské volno  
19. března  Úklid Moravského krasu  
18. března Vzdělávací akce „využití AI ve školní praxi“  
15. března Den otevřených dveří – mateřské školy Foto
14. března Den otevřených dveří – veřejnost
6. března Přijímačky nanečisto
Technická olympiáda TEGA

Foto
5. března  Beseda v knihovně, 4. ročník  
1. března Florbalový turnaj, Sloup  
Foto únor: Vyrábění prvňáků s patrony   Masopust v družině  
23. února Florbalový turnaj, Jedovnice  
21. února Zeměpisná olympiáda Blansko, účast týmu školy
Masopustní rej, akce ŠD
 
20. února Pracovní setkání účetních okolních škol, Sloup  
18. – 23. února Lyžařský kurz 7. ročníku Foto
13. – 16. února Lyžařský kurz 1. stupně Foto
5. – 9. února Jarní prázdniny  
2. února Pololetní prázdniny  
Foto leden: Aktivizační metody v ČJ   Akční družina  
31. ledna Pasování prvňáků na školáky
Setkání s rodiči předškoláků, 15:30 MŠ Vavřinec
Foto
 
30. ledna Setkání s rodiči předškoláků, 15:30 MŠ Petrovice  
24. ledna Pololetní pedagogická rada, uzavření klasifikace  
25. ledna Setkání s rodiči předškoláků, 15:30 MŠ Šošůvka  
23. ledna Setkání s rodiči předškoláků, 15:30 MŠ Němčice  
17. ledna Setkání s rodiči předškoláků, 15:30 MŠ Sloup  
16. ledna Třídní schůzky, 14:00 – 16:00  
12. ledna Ples, hudba Prorock, 20:00 KD Sloup, vstup pro dospělé Foto
Video
10. ledna Setkání s rodiči předškoláků, 15:30 MŠ Žďár  
3. ledna Nástup do školy po prázdninách  
23. prosince – 2. ledna Vánoční prázdniny  
Foto prosinec: Florbal   Úspěšní šachisté  
22. prosince 11:00 Společné zpívání koled u vánočního stromku ve škole  
21. -22. prosince Vánoční dílny  
20. prosince Porada ředitelů – sdružení Cirsium, ZŠDL Ostrov u Macochy  
18. prosince Vánoční akademie pro školu, dopoledne
Mladý chemik, vědomostní soutěž, Brno
Foto
 
17. prosince 14:30 Vánoční akademie, KD Sloup
17:30 Koncert Krápníčku a II.B v Dřevěném kostelíku
 
14. prosince Technická olympiáda, TEGA Blansko  
5. prosince Mikulášská nadílka ve škole a ve školce  
4. prosince Školská rada, 15:00 hodin, ředitelna  
2. prosince Zpívání u vánočního stromku  
Foto listopad: Sluneční soustava  Den zvířat, stromů a úsměvů  Podzim v ŠD   6 . A na radnici   Anthropos   Prvňáci v akci
30. listopadu Florbal starší hoši, Blansko  
22. listopadu Vzdělávací akce pro celý pedagogický kolektiv –
záchranářský kurz
 
16. listopadu Třídní schůzky, 14:00 – 16:00
15:30 beseda s rodiči deváťáků
 
15. listopadu Florbal dívky, turnaj Blansko  
3. listopadu Florbal mladší hoši, turnaj Blansko  
Foto říjen: 3D tiskára, roboti, grafické tablety   
31. října Termín pro nahlášení témat ročníkových prací  
30. října Zahájení provozu školního bazénu  
26. – 27. října Podzimní prázdniny  
23. října Vzdělávací akce pro pedagogický kolektiv školy  
18. října Pracovní jednání škol Cirsia, Jedovnice  
17. října Turnaj ve stolním tenisu, starší dívky  
12. října Výuka 4. ročníku na dopravním hřišti
Burza středních škol, Blansko
 
11. – 14. října Vlastivědné putování do Prahy, 9. A Foto
5. – 6. října Překročení Rubikonu Jedovnice – vědomostní soutěž pro žáky Foto
5. října Ze Sloupu do světa – beseda pro žáky  
4. – 7. října Vlastivědné putování do Prahy, 9. B Foto
3. října Pracovní setkání vychovatelů školních družin  
2. října Zahájení činnosti kroužků  
Foto září: Novinky po prázdninách  Červnové přijetí žáků starostou  Prvňáci
26. září Třídní schůzky 1. ročníku, 15:00 hodin
Přespolní běh Podomí – soutěžní sportovní akce

Foto
14. září Pracovní schůzka výchovných poradců v SŠ TEGA  
6. – 7. září Adapťák – seznamovací pobyt v Karolíně pro žáky 6. tříd Foto
6. září Výuka dle běžného rozvrhu  
5. září Třídní učitelé ve svých třídách, konec vyučování v 11:30 hodin  
4. září Zahájení školního roku 2023/2024. 1. ročník v 8:00 hodin v KD Sloup, 2. – 9. ročník ve škole Foto
1. září Pracovní schůzka ředitelů škol – CIRSIUM  

Mapa stránek web: Mgr. Blanka Šenkýřová